Produkty TALOYA

LUMENMAX jest autoryzowanym dystrybutorem dynamicznie rozwijającej się marki TALOYA. Jest to kolejny BRAND pochodzący z Chin prowadzący ekspansję na wzór takich firm jak HUAWEI, LENOVO czy XIAOMI.

-->

TALOYA to wiodący producent opatentowanych opraw oświetleniowych LED z wydłużoną gwarancją. Właścicielem marki TALOYA jest notowana na giełdzie pekińskiej (National Equities Exchange and Quotations) pod numerem 837854 spółka z udziałami skarbu państwa - Jiangxi TALOYA Technology Co.,Ltd. To firma z 16-letnim doświadczeniem w produkcji oświetlenia LED z wdrożonym systemem jakości ISO 9001, która w ostatnim czasie prowadzi bardzo dynamiczną ekspansję na wszystkie rynki światowe. Dzięki potężnej infrastrukturze produkcyjnej oraz zaawansowanemu departamentowi R&D TALOYA wyróżnia się bardzo wysoką jakością i bezkonkurencyjną powtarzalnością swoich własnych (zastrzeżone patenty) produktów oświetleniowych LED. Potwierdzeniem najwyższej jakości jest oferowany długi okres gwarancyjny na oferowaną gamę oświetlenia LED. Autoryzowanym dystrybutorem TALOYA na teren Polski jest firma LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.  Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Nasze marki

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć