Żarówki LED GU10

Biorąc pod uwagę ilość sprzedanych w ciągu 15 ostatnich lat opraw i lamp dostosowanych do żarówek GU10, śmiało stwierdzić można, iż jest to dziś najpopularniejszy na świecie standard źródeł światła. Występujące niegdyś również w wersji 12-woltowej żarówki na trzonku GU10, dziś cieszą się popularnością głównie jako źródła światła zasilane bezpośrednim prądem sieciowym ~230 V AC. Ich przewagą nad 12-woltowymi żarówkami MR16/GU5.3 jest brak wymagań dotyczących dodatkowych zasilaczy czy transformatorów. W naszej ofercie źródła światła od LUMENMAX - prekursora technologii LED SMD w oświetleniu ogólnym.

W naszym sklepie internetowym zakupić można również najtańsze w Europie jakościowe żarówki LED GU10 od ARCONA LIGHTING . W naszym sklepie do wyboru LED GU10 o średnicy reflektora 50 mm z zastosowanymi diodami LED SMD 2835, 3528, 5050, 3014, 5630, 5730, diodami LED Hi-Power 1W lub 3W, 5W i 10W, oraz diodami LED MCOB i LED COB. Posiadamy w ofercie żarówki LED GU10 z obudową szklaną, aluminiową, ceramiczną, oraz z tworzywa sztucznego. Do wyboru źródła światła LED GU10 wyposażone w przetworniki RC (z układem prostowniczym) lub w zaawansowane stabilizowane impulsowe przetwornice prądowe. Jak niemal w każdej kategorii naszych produktów dajemy klientowi do wyboru moc źródła światła, temperaturę barwową światła (CCT), oraz kąt stożka światła. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania profesjonalnego doradztwa dotyczącego wyboru źródeł światła LED.

Żarówki LED GU10 Dostępnych 31 produktów.

Podkategorie

  • SMD GU10

    Żarówki LED GU10 oparte na diodach LED SMD to najpopularniejsze rozwiązanie na dzisiejszym rynku oświetleniowym. Ich atutem jest wysoka skuteczność świetlna, niska cena, szeroki kąt świecenia i rezultacie efekt tzw. bezcieniowości. Nadają się doskonale do oświetlenia ogólnego, nie stosuje się ich jednak do iluminacji punktowej. W naszej ofercie żarówki opart na różnego rodzaju diodach SMD (5050, 3528, 5630, 5730, 2835, 3014) które charakteryzują się różną mocą oraz różną skutecznością świetlną (lm/W). Powszechnych błędem jest intuicyjne kojarzenie mocy diody LED z jej wielkością.

  • COB GU10

    Żarówki LED GU10 oparte na diodach LED COB lub MCOB (chip on board, multichip on board) to rozwiązanie polegające na zastosowaniu w  żarówce LED wielu zintegrowanych złączy półprzewodnika LED w ramach pojedynczego modułu LED. Diody LED COB charakteryzują się wysoką skutecznością świetlną i emitują światło z mniejszej powierzchni niż moduły LED SMD PCB, co ma znaczenie w wyjściowej charakterystyce luminancji źródła światła lub oprawy LED.

  • HI-POWER GU10

    Żarówki LED oparte na diodach HI-POWER to klasyczne rozwiązanie stosowane dla źródeł światła LED. Diody Hi-Power to moduły jedno złączowe o mocy nominalnej przekraczającej 1W, w których stosuje się popularnie  soczewki formujące wiązkę światła.  Atutem lamp i żarówek LED Hi-Power jest ich długa żywotność oraz możliwość  stosowania w oświetleniu punktowym.

Wyświetlono 1 - 31 z 31 produktów

Nasze marki