Zasilacze i sterowniki LED

W niniejszej kategorii do nabycia zasilacze LED 12 V AC/DC oraz 24 V przeznaczone do zasilania taśm LED 12 V i 24 V modułów LED, żarówek LED MR16 / MR11, oraz innych 12-woltowych źródeł światła. Wszystkie nasze zasilacze posiadają stabilizację napięcia, różnice między nimi polegają na oferowanej mocy maksymalnej oraz typie obudowy. Do wyboru zasilacze gniazdkowe, zasilacze typu desktop, zasilacze hermetyczne oraz modułowe. Analogiczne zasilacze 24 V dostępne są na zamówienie.

W ofercie również kontrolery – zdalne sterowniki RF (na fale radiowe) oraz IR (na fale podczerwone), przeznaczone do 12 lub 24-woltowych taśm LED RGB i żarówek LED MR16 / MR11. Proponujemy także wzmacniacze sygnału do taśm LED RGB 12/24 V oraz ściemniacze do taśm LED.

Zasilacze i sterowniki LED Jest 18 produktów.

Podkategorie

  • Sterowniki

    Obok szerokiej gamy węży świetlnych czy żarówek LED, oferta naszego sklepu internetowego obejmuje wysokiej klasy sterowniki oświetlenia  dedykowane do taśm LED RGB. Są to cyfrowe urządzenia elektroniczne, które wyposażono w wejścia synchronizacyjne i konfigurator, umożliwiający dopasowanie działania do potrzeb użytkownika. Kontroler-sterownik do taśmy LED jest przeznaczony do kontroli jasności oraz koloru podłączonych źródeł światła RGB LED.

    W asortymencie posiadamy szeroki wybór produktów umożliwiających swobodne sterowanie oświetleniem LED, wśród których można znaleźć takie rozwiązania jak sterownik radiowy LED, sterownik RGB z pilotem, ściemniacz do taśm LED czy włącznik zbliżeniowy. Każdy z oferowanych produktów znajdzie zastosowanie zarówno w prostych, jak i skomplikowanych układach sterowania oświetleniem, w których została użyta taśma LED.

  • Zasilacze i wzmacniacze LED

    Obok sterowników i ściemniaczy umożliwiających sterowanie oświetleniem LED, oferta naszego sklepu internetowego obejmuje wysokiej jakości zasilacze do taśm LED RGB. Zasilacz czy wzmacniacz LED to niezbędny komponent, do którego należy podłączyć jedno lub wielokolorową taśmę LED, aby zaczęła świecić. W naszej ofercie można znaleźć między innymi zasilacz do listwy DC 12 V, 24 V, a także zasilacz do lampek LED, który wyróżnia wysoka jakość wykonania, zgodność z europejskimi normami oraz wyjątkowo korzystna cena.

    Nasz asortyment obejmuje wyłącznie sprawdzone modele zasilaczy i wzmacniaczy, dostarczonych przez znane i cenione na rynku marki takie jak Lumenmax. W zależności od potrzeb mogą Państwo u nas zamówić zasilacz do lampy lub taśmy LED 100 W, zasilacz impulsowy gniazdkowy czy zasilacz do oświetlenia LED w obudowie typu desktop. W ofercie posiadamy także profesjonalne, wodoodporne zasilacze impulsowe do żarówek i taśm LED na 12 V czy na szynę DIN, które zajmują bardzo mało miejsca i można swobodnie ukryć je praktycznie wszędzie.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Nasze marki

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć