Samochodowe żarówki LED

W ofercie sklepu dostępne są wybrane typy żarówek LED z dziedziny motoryzacji. Specjalizujemy się w źródłach światła światła LED służących do samochodowego oświetlenia sygnalizacyjnego oraz iluminacji. W ofercie popularne modele oparte na trzonkach T10 służące jak oświetlenie tablic rejestracyjnych, kokpitów i zegarów, oraz wnętrz pojazdów. Żarówki LED BAY15D oraz BA9S posłużyć mogą ( w zależności od modelu samochodu ) jako źródła świateł pozycyjnych, kierunkowskazów, stopu, oraz oświetlenia wnętrza pojazdu. Wśród naszych samochodowych źródeł światła znaleźć można modele współpracujące z magistralą CANBUS. Wszystkie proponowane źródła światła oparte są na diodach LED SMD. Ciekawa ofertę stanowią lampy zewnętrzne – reflektory marki LUMENMAX oparte na 3-watowych diodach mocy Hi-Power o wąskim stożku emisji światła, z przeznaczeniem do montażu dachowego i na zderzakach pojazdów.

Samochodowe żarówki LED Dostępnych 9 produktów.

Podkategorie

  • Żarówki LED T10

    Żarówki LED T10 W5W to uniwersalny standard w oświetleniu dodatkowym pojazdów. Nasze LED T10 charakteryzują się dużą jasnością i bezawaryjnością. Znajdują one zastosowanie w oświetleniu kokpitów, tablic rejestracyjnych, w dodatkowych światłach "stop" czy w oświetleniu wnętrza pojazdu.

  • Żarówki LED (BAY15D, BA9S)

    W niniejszej kategorii polecamy żarówki LED BAY15D (P21W/P5W) oraz  BA9S (T4W) stosowane do oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego pojazdów.

Wyświetlono 1 - 9 z 9 produktów

Nasze marki