Opinie o Nas
Lampy i oprawy LED

W tej obszernej kategorii produktów znaleźć można wszystkie lampy i oprawy wyposażone już w źródła światła - diody elektroluminescencyjne LED, zarówno z wymiennymi modułami LED jak i z niewymiennymi modułami LED. Wśród nich lampy i oprawy do zastosowania zewnętrznego jak i wewnętrznego. Znajdziecie tu Państwo lampy LED naścienne, sufitowe LED, dekoracyjne LED, naświetlacze LED, oświetlenie szynowe LED, lampy przemysłowe LED i inne z podziałem na podkategorie.

Lampy i oprawy LED Dostępnych 358 produktów.

Podkategorie

 • Lampy i oprawy LED wewnętrzne

  Nasze lampy i oprawy LED do zastosowań wewnętrznych są wyposażone w zintegrowane źródła światła LED oraz zasilacze. W zależności od modelu, oparte są one na wielo-złączowych modułach LED ( LED COB ), diodach LED SMD, lub diodach LED High-Power. Są one gotowe do typowego montażu sufitowego lub ściennego, podłączamy je bezpośrednio do typowej instalacji elektrycznej o napięciu 220-240V AC.

  Do wyboru oprawy LED typu downlight, plafoniery LED, uniwersalne natynkowe lampy LED, kinkiety i galeryjki LED oraz inne !

  W przypadku modeli LUMENMAX, zarówno moduł LED, jak i zasilacz mają charakter wymienny – istnieje możliwość niedrogiej wymiany zużytej diody LED, czy też uszkodzonego zasilacza!

  Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami lamp i opraw LED polegają nie tylko na design'ie, kształcie, wspomnianym rodzaju zastosowanej diody LED, czy miejscu przeznaczenia i montażu. Kluczowymi parametrami są lamp i opraw są emitowany strumień świetlny i moc oraz wynikająca z nich skuteczność świetlna lampy, wierność oddawania barw (CRI), temperatura barwowa (CCT) oraz kąt świecenia. Lampy i oprawy LED ze zintegrowanym modułem LED - źródłem światła są obecnie najmodniejszym, oraz najekonomiczniejszym rozwiązaniem na ultra-energooszczędne oświetlenie ! 

 • Lampy i oprawy LED zewnętrzne

  Nasze lampy i oprawy LED do zastosowań zewnętrznych cechują się zwiększonym stopniem ochrony IP i w związku z tym odpornością na czynniki zewnętrzne. Przed zakupem należy zweryfikować zapotrzebowanie na odpowiedni poziom IP ( International Protection Rating ) w celu odpowiedniego doboru szczelności oprawy ze względu na miejsce zastosowania. Oferowane lampy i oprawy LED są wyposażone w zintegrowane źródła światła LED oraz wbudowane zasilacze, podłączamy je bezpośrednio do typowej instalacji elektrycznej o napięciu 220-240V AC.

  W zależności od modelu, oparte są one na wielo-złączowych modułach LED ( LED COB ), lub diodach LED SMD. 

  Ze względu na przeznaczenie dzielimy je na lampy i oprawy elewacyjne, ogrodowe, oraz sufitowe.

  W przypadku modeli LUMENMAX, zarówno moduł LED, jak i zasilacz mają charakter wymienny – istnieje możliwość niedrogiej wymiany zużytej diody LED, czy też uszkodzonego zasilacza!

  Podobnie jak w przypadku naszych lamp i opraw LED do zastosowań wewnętrznych, różnice pomiędzy poszczególnymi modelami lamp i opraw LED do zastosowań zewnętrznych polegają nie tylko na design'ie, kształcie, czy wspomnianym rodzaju zastosowanej diody LED. Kluczowymi parametrami są tu również: emitowany strumień świetlny i moc, oraz wynikająca z nich skuteczność świetlna lampy, wierność oddawania barw (CRI), temperatura barwowa (CCT), oraz kąt świecenia.. Zewnętrzne lampy i oprawy LED ze zintegrowanym modułem LED są obecnie najmodniejszym, oraz najekonomiczniejszym rozwiązaniem na zewnętrzne oświetlenie energooszczędne.

Wyświetlono 1 - 100 z 358 produktów

Nasze marki