Lampy i oprawy LED

W tej obszernej kategorii produktów znaleźć można wszystkie lampy i oprawy wyposażone już w źródła światła - diody elektroluminescencyjne LED, zarówno z wymiennymi modułami LED, jak i z wymiennymi modułami LED. Wśród nich lampy i oprawy do zastosowania zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Znajdziecie tu Państwo lampy LED naścienne, sufitowe LED, dekoracyjne LED, naświetlacze LED, oświetlenie szynowe LED, lampy przemysłowe LED i inne z podziałem na podkategorie.

Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych klientów, dlatego w tej kategorii przygotowaliśmy nowoczesne lampy LED, lampy sufitowe oraz z czujnikami ruchu. Wszystkie nasze oprawy oświetleniowe są przystosowane do ciągłej pracy nawet w wymagających warunkach. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami dostarczającymi komponenty do oświetlenia, co pozwala nam dostarczać solidnie wykonane i niezawodne lampy oraz oprawy LED.

Lampy i oprawy LED Dostępnych 376 produktów.

Podkategorie

 • Lampy i oprawy LED wewnętrzne

  Nasze wewnętrzne lampy i oprawy LED do zastosowania w domu są wyposażone w zintegrowane źródła światła LED oraz zasilacze. W zależności od modelu, oparte są one na wielo-złączowych modułach LED ( LED COB ), diodach LED SMD, lub diodach LED High-Power. Są one gotowe do typowego montażu sufitowego lub ściennego, podłączamy je bezpośrednio do typowej instalacji elektrycznej o napięciu 220-240V AC.

  Do wyboru oprawy LED typu downlight, plafoniery LED, uniwersalne natynkowe lampy LED, kinkiety i galeryjki LED oraz inne ! W przypadku modeli LUMENMAX, zarówno moduł LED, jak i zasilacz mają charakter wymienny – istnieje możliwość niedrogiej wymiany zużytej diody LED, czy też uszkodzonego zasilacza!

  Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami lamp i opraw LED polegają nie tylko na designie, kształcie, wspomnianym rodzaju zastosowanej diody LED, czy miejscu przeznaczenia i montażu. Kluczowymi parametrami lamp i opraw są emitowany strumień świetlny i moc oraz wynikająca z nich skuteczność świetlna lampy, wierność oddawania barw (CRI), temperatura barwowa (CCT) oraz kąt świecenia. Wewnętrzne lampy i oprawy LED z zintegrowanym modułem LED - źródłem światła, są obecnie najmodniejszym, oraz najekonomiczniejszym rozwiązaniem na ultra-energooszczędne oświetlenie ! Przy pomocy naszych produktów możliwe jest również wykonanie oświetlenia wewnętrznego z czujnikiem ruchu!

 • Lampy i oprawy LED zewnętrzne

  Nasze zewnętrzne lampy i oprawy LED cechują się zwiększonym stopniem ochrony IP i w związku z tym odpornością na czynniki zewnętrzne. Przed zakupem należy zweryfikować zapotrzebowanie na odpowiedni poziom IP ( International Protection Rating ) w celu odpowiedniego doboru szczelności oprawy ze względu na miejsce zastosowania. Oferowane zewnętrzne lampy i oprawy LED są wyposażone w zintegrowane źródła światła LED oraz wbudowane zasilacze, podłączamy je bezpośrednio do typowej instalacji elektrycznej o napięciu 220-240 V AC.

  W zależności od modelu, lampy oparte są na wielozłączowych modułach LED (LED COB), lub diodach LED SMD. Ze względu na przeznaczenie dzielimy je na lampy i oprawy elewacyjne, ogrodowe oraz sufitowe. W naszej ofercie znajdują się również zewnętrzne oprawy oraz lampy LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu. W przypadku modeli LUMENMAX, zarówno moduł LED, jak i zasilacz mają charakter wymienny – istnieje możliwość niedrogiej wymiany zużytej diody LED, bądź też uszkodzonego zasilacza!

  Podobnie jak w przypadku naszych lamp i opraw LED do zastosowań wewnętrznych, różnice pomiędzy poszczególnymi modelami lamp i opraw LED do zastosowań zewnętrznych polegają nie tylko na designie, kształcie, czy wspomnianym rodzaju zastosowanej diody LED. Kluczowymi parametrami są tu również: emitowany strumień świetlny i moc oraz wynikająca z nich skuteczność świetlna lampy, wierność oddawania barw (CRI), temperatura barwowa (CCT) oraz kąt świecenia. Zewnętrzne lampy i oprawy LED ze zintegrowanym modułem LED są obecnie najmodniejszym oraz najekonomiczniejszym rozwiązaniem na zewnętrzne oświetlenie energooszczędne.

Wyświetlono 1 - 100 z 376 produktów

Nasze marki