Taśmy LED SMD 230V

W tej kategorii naszego sklepu proponujemy wysokiej klasy samoprzylepne taśmy LED 230 V, które idealnie sprawdzą się do oświetlania dużych odcinków czy miejsc narażonych na działanie niekorzystnych warunków. To, co je wyróżnia, to przede wszystkim korzystna cena, długa żywotność oraz przychylne opinie. Wszystko to sprawia, że taśma LED SMD 230 V znakomicie nadaje się do oświetlania sufitów, mebli, schodów itp. A jak podłączyć taką taśmę? Tego typu rozwiązania nie wymagają zasilacza zmieniającego napięcie prądu. Do ich działania potrzeby jest jedynie przewód zasilający z prostownikiem.

Atutem oferowanych w niniejszej kategorii taśm LED SMD 230 V jest bezpośrednie zasilanie z jednofazowego gniazdka sieciowego (za pomocą wtyczki-zasilacza), ich hermetyczność i możliwość stosowania na dworze oraz duża długość odcinków podłączonych do jednej wtyczki, bez potrzeby stosowania wzmacniacza.

Taśmy LED SMD 230V Jest 1 produkt.

Podkategorie

  • Akcesoria do taśm LED SMD 230V

    Do działania taśm LED 230V AC wymagana jest jedynie zasilacz - wtyczka, lub zasilacz ze sintegrowanym kontrolerem w przypadku taśm LED230V AC RGB. Są one do nabycie w niniejszej kategorii wraz z innymi akcesoriami instalacyjnymi takimi jak złączki, przedłużki i zaślepki końcowe.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Nasze marki

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć