Taśmy i węże LED 230 V

Oferowana przez ULTRA-ELEKTRO taśma LED SMD 230V AC to alternatywa dla 12 lub 24-woltowych taśm LED SMD. Produkt predysponowany przede wszystkim do używania na zewnątrz, posiada wysoki stopień ochronności - IP67.
Podstawowym atutem taśmy LED SMD 230V jest możliwość podłączenia nawet 50-metrowego odcinka przy użyciu tylko jednego wtyczkowego zasilacza, bez dodatkowych wzmacniaczy czy innych urządzeń! W ofercie dostępne są taśmy jednokolorowe (światło białe ciepłe lub białe zimne), taśmy wielokolorowe RGB, oraz niezbędne do nich akcesoria jak zasilacze, sterowniki, łączniki i zaślepki. W naszych taśmach 230-woltowych stosujemy diody LED SMD 5050 lub 5730.
W ofercie również popularne oświetlenie dekoracyjne w postaci jednobarwnych wężów LED. Charakteryzują się one okrągłym przekrojem i poziomem szczelności IP44. W odróżnieniu od taśm LED w wężach zastosowano diody przewlekane (DIP). Ich niewątpliwym atutem jest (podobnie jak w przypadku taśm LED 230V) możliwość zasilenia długiego odcinka węża za pomocą jednego zasilacza wtyczkowego. Węże LED 230V podłączać do sieci można tylko co 2 metry (2, 4, 6, 8, 10m).

Taśmy i węże LED 230 V Dostępnych 27 produktów.

Podkategorie

  • Taśmy LED SMD 230V

    Atutem oferowanych w niniejszej kategorii taśm LED SMD 230V jest bezpośrednie zasilanie z jednofazowego gniazdka sieciowego (za pomocą wtyczki-zasilacza), ich hermetyczność i możliwość stosowania na dworze oraz duża długość odcinków podłączonych do jednej wtyczki, bez potrzeby stosowania wzmacniacza.

  • Węże LED 230V

    Węże LED to rozwiązanie oparte na zasilaniu 230 woltowym stosowane do oświetlenia ozdobnego. Od taśm LED SMD 230V węże różnią się mniejszą jasnością i dookolnym świeceniem w związku z okrągłym przekrojem przezroczystej osłony. W wężach LED stosuje się diody LED DIP ( LED przewlekane ).

Wyświetlono 1 - 27 z 27 produktów

Nasze marki