Profile LED PCV

Dostępne w ofercie naszego sklepu profile LED PCV stanowią tańszą alternatywę dla profili wykonanych z aluminium. Są one najbardziej ekonomicznym zwieńczeniem instalacji oświetlenia opartego na elastycznych taśmach LED SMD. Profile te są wykonane z tworzywa sztucznego i doskonale imitują ich aluminiowe odpowiedniki. Elastyczny profil LED PCV cechuje się przede wszystkim tym, że jest wyjątkowo giętki, dzięki czemu znajduje zastosowanie nie tylko w miejscach o prostych, ale i łukowatych kształtach. Można go użyć np. do podświetlenia półokrągłej wanny czy eliptycznego sufitu.

Ze względu na gorszą przewodność cieplną PCV od aluminium, w tego typu profilach zaleca się stosowanie taśm LED SMD o mocy nominalnej nie większej niż 4.8W/mb i poziomie szczelności IP20 (taśmy niewodoodporne). Podobnie jak w przypadku naszych profili aluminiowych, każdy profil PCV LED jest gotowy do instalacji taśm LED SMD o szerokości PCB do 10 mm. Proponujemy profile LED PCV, w których cenie zawarty jest koszt klosza (do wyboru klosz transparentny lub mleczny).

Profile LED PCV Dostępnych 4 produktów.

Podkategorie

  • Akcesoria do Profili PCV

    W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć bogatą gamę wysokiej jakości akcesoriów przeznaczonych do profili oświetleniowych PCV. Są to w głównej mierze uchwyty oraz  zaślepki do profili typu A, A mini i C, które oferujemy w różnych wariantach kolorystycznych (biały, szary, mosiądz oraz czarny). Każda proponowana zaślepka do profilu LED została wykonana z wysokogatunkowego tworzywa PCV i jest dostępna w wersji z lub bez otworu.

    W asortymencie posiadamy akcesoria pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i znanych na rynku producentów, które umożliwiają tworzenie estetycznego i praktycznego oświetlenia z wykorzystaniem nowoczesnych profili LED. Dzięki temu, że każda zaślepka do profila cechuje się starannym wykończeniem, liniowe źródła światła mogą stanowić eleganckie elementy oświetleniowe znajdujące zastosowanie w wystroju wnętrz czy meblarstwie.

Wyświetlono 1 - 4 z 4 produktów

Nasze marki