Ogrodowe lampy i oprawy LED

Dostępne w naszej ofercie ledowe lampy ogrodowe solarne oraz zasilane prądem sieciowym pozwalają wprowadzić do ogrodu światło i nadać mu wyjątkowego charakteru. Tego typu nowoczesne oświetlenie coraz częściej zastępuje tradycyjne oprawy, a dzięki temu, że nie wymaga montażu okablowania można je z powodzeniem montować już w urządzonym ogrodzie. Solarna lampa ogrodowa LED jest ładowana w ciągu dnia, magazynując prąd w akumulatorze i automatycznie uruchamiając się po zmierzchu.

W asortymencie posiadamy ledowe oświetlenie ogrodowe dostępne w różnych wzorach i kolorach, które zostało wykonane z trwałych oraz wytrzymałych komponentów. Wśród nich znajdują się między innymi ledy wyposażone w czujniki ruchu – tego typu oprawa automatycznie włączy się w ogrodzie po zapadnięciu zmroku, dzięki czemu nie trzeba instalować żadnych dodatkowych urządzeń zasilających.

Nasz sklep internetowy tanio proponuje stojące lampy solarne 230 V oraz zewnętrzne naświetlacze, które jako źródło światła wykorzystują energooszczędne diody LED w technologii SMD, zapewniające długą i bezawaryjną pracę (trwałość opraw wynosi nawet do 100000 godzin). Każda dostępna w naszej ofercie latarnia ogrodowa czy stojąca lampa solarna LED jest produktem czerpiącym energię z odnawialnego źródła energii, jakim jest promieniowanie słoneczne, dzięki czemu oferowane oświetlenie ogrodów jest w pełni przyjazne zarówno dla człowieka, jak i dla środowiska.

Ogrodowe lampy i oprawy LED Jest 12 produktów.

Podkategorie

 • 19,94 zł

   Informacje  Dodatkowe:Zaletą produktu (Lampa Solarna LED - IBRA LED 0,18W 6500K)  jest brak konieczności  doprowadzaniaprzewodów zasilających oraz czerpanie energii ze źródła słońca.Po pełnym naładowaniu (znajdującego się w komplecie akumulatora )  świeci przez co najmniej 5h.

  Oczekiwanie na dostawę
  Lampa Solarna LED - IBRA LED 0,18W 6500K Nowość
 • 34,91 zł

   Informacje  Dodatkowe:Zaletą produktu (Lampa Solarna LED - GARET LED 0,5W 5700K)  jest brak konieczności  doprowadzaniaprzewodów zasilających oraz czerpanie energii ze źródła słońca.Po pełnym naładowaniu (znajdującego się w komplecie akumulatora )  świeci przez co najmniej 5h.

  Oczekiwanie na dostawę
  Lampa Solarna LED - GARET LED C 0,5W 5700K Nowość
 • 36,58 zł

   Informacje  Dodatkowe:Zaletą produktu (Lampa Solarna LED - GARET LED V 0,5W 5700K)  jest brak konieczności  doprowadzaniaprzewodów zasilających oraz czerpanie energii ze źródła słońca.Po pełnym naładowaniu (znajdującego się w komplecie akumulatora )  świeci przez co najmniej 5h.

  Oczekiwanie na dostawę
  Lampa Solarna LED - GARET LED V 0,5W 5700K Nowość
 • 52,00 zł

   Informacje  Dodatkowe:Zaletą produktu (Lampa Solarna LED - HOMER LED 0,12W 6500K)  jest brak konieczności  doprowadzaniaprzewodów zasilających oraz czerpanie energii ze źródła słońca.Po pełnym naładowaniu (znajdującego się w komplecie akumulatora )  świeci przez co najmniej 5h.

  W magazynie
  Lampa Solarna HOMER LED -0,12W 6500K Nowość
 • 61,43 zł

  Oczekiwanie na dostawę
 • 61,43 zł

  Oczekiwanie na dostawę
 • 79,90 zł

   Informacje  Dodatkowe:Zaletą produktu (Lampa Solarna LED - ESTERA LED WILL 0,12W 6500K)  jest brak konieczności  doprowadzania przewodów zasilających oraz czerpanie energii ze źródła słońca.Po pełnym naładowaniu (znajdującego się w komplecie akumulatora )  świeci przez co najmniej 5h.

  Oczekiwanie na dostawę
  Lampa Solarna LED - ESTERA LED WLL 0,12W 6500K Nowość
 • 83,10 zł

   Informacje  Dodatkowe:Zaletą produktu (Lampa Solarna LED - NUMERO LED 0,12W 6500K)  jest brak konieczności  doprowadzaniaprzewodów zasilających oraz czerpanie energii ze źródła słońca.Po pełnym naładowaniu (znajdującego się w komplecie akumulatora )  świeci przez co najmniej 5h.

  Oczekiwanie na dostawę
  Lampa Solarna NUMERO LED - 0,12W 6500K Nowość
 • 87,90 zł

  Informacje  Dodatkowe: Zaletą produktu (Lampa Solarna LED - ESTERA LED 40 0,12W 6500K)  jest brak konieczności  doprowadzania przewodów zasilających oraz czerpanie energii ze źródła słońca. Po pełnym naładowaniu (znajdującego się w komplecie akumulatora )  świeci przez co najmniej 5h. 

  Oczekiwanie na dostawę
  Lampa Solarna LED - ESTERA LED 40 0,12W 6500K Nowość
 • 139,94 zł

   UWAGA :Źródłem światła w produkcie  FOREST 50 GU10 D  (słupek ogrodowy o wysokości 50cm)   jest wymienna lampao maksymalnej mocy 35W.  Oprawa dedykowana jest do stosowania na zewnątrz.

  W magazynie
 • 139,94 zł

  UWAGA :Źródłem światła w produkcie  FOREST 50 GU10  C  (słupek ogrodowy o wysokości 50cm))   jest wymienna lampa  o maksymalnej mocy 35W.  Oprawa dedykowana jest do stosowania na zewnątrz.

  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Nasze marki

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć