Lampy i oprawy LED wewnętrzne

Nasze wewnętrzne lampy i oprawy LED do zastosowania w domu są wyposażone w zintegrowane źródła światła LED oraz zasilacze. W zależności od modelu, oparte są one na wielo-złączowych modułach LED ( LED COB ), diodach LED SMD, lub diodach LED High-Power. Są one gotowe do typowego montażu sufitowego lub ściennego, podłączamy je bezpośrednio do typowej instalacji elektrycznej o napięciu 220-240V AC.

Do wyboru oprawy LED typu downlight, plafoniery LED, uniwersalne natynkowe lampy LED, kinkiety i galeryjki LED oraz inne ! W przypadku modeli LUMENMAX, zarówno moduł LED, jak i zasilacz mają charakter wymienny – istnieje możliwość niedrogiej wymiany zużytej diody LED, czy też uszkodzonego zasilacza!

Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami lamp i opraw LED polegają nie tylko na designie, kształcie, wspomnianym rodzaju zastosowanej diody LED, czy miejscu przeznaczenia i montażu. Kluczowymi parametrami lamp i opraw są emitowany strumień świetlny i moc oraz wynikająca z nich skuteczność świetlna lampy, wierność oddawania barw (CRI), temperatura barwowa (CCT) oraz kąt świecenia. Wewnętrzne lampy i oprawy LED z zintegrowanym modułem LED - źródłem światła, są obecnie najmodniejszym, oraz najekonomiczniejszym rozwiązaniem na ultra-energooszczędne oświetlenie ! Przy pomocy naszych produktów możliwe jest również wykonanie oświetlenia wewnętrznego z czujnikiem ruchu!