Lampy i oprawy LED wewnętrzne

Nasze wewnętrzne lampy i oprawy LED do zastosowania w domu są wyposażone w zintegrowane źródła światła LED oraz zasilacze. W zależności od modelu, oparte są one na wielo-złączowych modułach LED ( LED COB ), diodach LED SMD, lub diodach LED High-Power. Są one gotowe do typowego montażu sufitowego lub ściennego, podłączamy je bezpośrednio do typowej instalacji elektrycznej o napięciu 220-240V AC.

Do wyboru oprawy LED typu downlight, plafoniery LED, uniwersalne natynkowe lampy LED, kinkiety i galeryjki LED oraz inne ! W przypadku modeli LUMENMAX, zarówno moduł LED, jak i zasilacz mają charakter wymienny – istnieje możliwość niedrogiej wymiany zużytej diody LED, czy też uszkodzonego zasilacza!

Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami lamp i opraw LED polegają nie tylko na designie, kształcie, wspomnianym rodzaju zastosowanej diody LED, czy miejscu przeznaczenia i montażu. Kluczowymi parametrami lamp i opraw są emitowany strumień świetlny i moc oraz wynikająca z nich skuteczność świetlna lampy, wierność oddawania barw (CRI), temperatura barwowa (CCT) oraz kąt świecenia. Wewnętrzne lampy i oprawy LED z zintegrowanym modułem LED - źródłem światła, są obecnie najmodniejszym, oraz najekonomiczniejszym rozwiązaniem na ultra-energooszczędne oświetlenie ! Przy pomocy naszych produktów możliwe jest również wykonanie oświetlenia wewnętrznego z czujnikiem ruchu!

Lampy i oprawy LED wewnętrzne Dostępnych 316 produktów.

Podkategorie

 • Lampy i oprawy wpuszczane LED

  Proponowane w tej kategorii oprawy LED przeznaczone są w większości do tzw. montażu wpuszczanego w powierzchniach sufitowych, zarówno w sufitach systemowych, jak i sufitach podwieszonych gips-kartonowych. W zależności od modelu i producenta wyposażone są w elektroluminescencyjne diody LED typu SMD, Hi-Power lub COB. Niektóre z modeli (LUMENMAX) posiadają wymienne moduły LED COB oraz zasilacze zewnętrzne, dzięki czemu nie ma obawy o przedłużenie ich żywotności o kolejne lata użytkowania po minięciu okresu gwarancyjnego, na co zwracamy kupującym szczególną uwagę. Sprawdź naszą ofertę na lampy LED wpuszczane w sufit.

 • Lampy i oprawy natynkowe LED

  Lampy i oprawy znajdujące się w niniejszej kategorii przeznaczone są do montażu natynkowego, na powierzchni sufitowej lub ściennej. Ze względu na niedużą wagę montaż niektórych modeli możliwy jest także na solidnych sufitach podwieszonych. Podobnie jak oprawy i lampy LED typu "wpuszczanego" z naszej oferty, w zależności od modelu i producenta wyposażone są w elektroluminescencyjne diody LED typu SMD, Hi-Power lub COB. Niektóre z modeli natynkowych opraw LED (LUMENMAX) posiadają wymienne moduły LED COB oraz zasilacze zewnętrzne, dzięki czemu nie ma obawy o przedłużenie ich żywotności o kolejne lata użytkowania po minięciu okresu gwarancyjnego, na co zwracamy kupującym szczególną uwagę.

 • Kinkiety LED

  Oferowane przez ULTRA-ELEKTRO kinkiety LED to ścienne lampy dekoracyjne z diodami LED do zastosowania wewnętrznego. Znajdą one zastosowanie w pomieszczeniach użyteczności publicznej, biurowych jak i domowych. Używane są często w gabinetach, salonach, sypialniach i korytarzach. Część z nich - to tak zwane galeryjki LED, które idealnie nadają się do montażu nad lustrami i elementami dekoracyjnymi, jak np obrazy, czy też bezpośrednio przy łóżkach i meblach wypoczynkowych w celu udostępnienia światła do czytania.

 • Podszafkowe oprawy LED

  W kategorii zgromadziliśmy oprawy ze zintegrowanymi diodami LED do zastosowań meblowych. W ofercie oprawy LED podszafkowe do oświetlenia blatów oraz oprawy LED wpuszczane w płytę meblową.

 • Lampy biurkowe LED

  Dostępne w tej kategorii lampki biurkowe LED stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem na oświetlenie blatów biurek i stołów. Dzięki zintegrowanemu modułowi LED nie musimy martwić się więcej o wymianę energożernej żarówki halogenowej lub wolframowej.

 • Oświetlenie szynowe LED

  W tej kategorii proponujemy jednofazowy oświetleniowy system szynoprzewodowy w technologii LED. Montowany do sufitu system szynoprzewodów zarówno zasila zainstalowane oprawy LED, jak i umożliwia ich swobodne przesuwanie wzdłuż trakcji. Oferowane reflektorowe lampy LED posiadają dodatkowo możliwość regulacji kierunku świecenia, co w połączeniu z możliwością ich przesuwania pozwala na doświetlenie każdego zakątku pomieszczenia. Spektrum zastosowania szynowego oświetlenia LED jest bardzo szeroki: instaluje się je w pomieszczeniach biurowych, mieszkalnych, sklepowych, czy też magazynowych. Poza walorami użytkowymi, ultra-oszczędnością związaną z zastosowaniem w naszych lampach LED modułów LED COB o bardzo wysokiej skuteczności świetlnej, system po zainstalowaniu wygląda bardzo nowocześnie i nowatorsko. W ofercie Lampy i oprawy szynowe LED, szynoprzewody, łączniki oraz trackpoint'y(pojedyncze punkty instalacyjne dla opraw szynowych LED przeznaczone do sufitów podwieszanych ). Oferowany system występuje w kolorach: białym, srebrnym i czarnym .

 • Lampy przemysłowe LED

  Oferowane przez nas lampy przemysłowe LED to tak zwane High-Bay LED. Stanowią one profesjonalne i ekonomiczne rozwiązanie dotyczące oświetlenia hal produkcyjnych, magazynowych, logistycznych, sportowych, sklepów wielkopowierzchniowych, korytarzy, czy garaży. Dzięki zastosowaniu w nich diod LED COB Bridgelux o mocy od 30 do 200W, charakteryzują się one bardzo wysoką skutecznością świetlną, a ich trwałość przewyższa nawet kilkukrotnie analogiczne produkty w przestarzałych technologiach ( z zastosowanymi meta-halogenowymi, czy wyładowczymi źródłami światła ) . Wysoki wskaźnik wierności oddawania barw, możliwość wyboru kloszy reflektorów dających odpowiedni do zastosowania kąt stożka światła ( 45º, 90º, 120º ), oraz pełne bezpieczeństwo pracy przy maszynach w świetle pozbawionym migotania (często w odróżnieniu od opraw świetlówkowych zasilanych z sieci 1-fazowej) , to niewątpliwie kolejne zalety LED High-Bay.

  Lampy wyposażone są w wymienne zasilacze o wysokiej sprawności i nienagannym współczynniku mocy. Realizujemy również indywidualne zamówienia specjalne dotyczące oświetlenia przemysłowego. Oferujemy certyfikaty zgodności z normami CE, oraz komputerowe pliki do zastosowań projektowych (IES).

  Poza prezentowanymi w naszym sklepie LED High-Bay proponujemy również tańszą-ekonomiczną serię ECO-High-bay, opartą na zasilaczach marki Mean Well oraz diodach LED z chipsetem marki Epistar.

 • Panele LED

  Oferowane panele LED stanowią alternatywę dla rastrowych lamp sufitowych instalowanych w sufitach podwieszonych. Poza bezpośrednią instalacją w płaszczyźnie sufitu podwieszonego istnieje możliwość podwieszenia ich na systemowych linkach stalowych. Minimalistyczny design i elegancja predestynuje je do zastosowań w pomieszczeniach biurowych, sklepach i galeriach handlowych. Panele LED charakteryzują się szerokim kątem świecenia (120º), wysoką skutecznością świetlną, dobra luminancją, oraz bardzo niskim współczynnikiem awaryjności ze względu na dużą powierzchnie montażu diod LED SMD (dobre warunki termiczne). Panele LED SMD są wyposażone w łatwe do ukrycia (zwykle na górnej części panela) zasilacze zewnętrzne. Występują głównie w kształtach kwadratowych i prostokątnych (o różnych wymiarach), są wykonane z aluminium i tworzywa PMMA.

 • Lampy i oprawy LED akumulatorowe

  Oprawy akumulatorowe LED to bardzo praktyczne ( w miarę potrzeby przenośne) lampy LED oparte na diodach LED DIP. Stosuje się je z powodzeniem we wszystkich miejscach pozbawionych dostępu do instalacji elektrycznej.

 • Lampki wtykowe LED

  Lampki wtykowe LED to doskonały pomysł na oświetlenie nocne i dekoracyjne! Włączamy je bezpośrednio do gniazdek sieciowych 220-240V AC

Wyświetlono 1 - 100 z 316 produktów

Nasze marki