Żarówki LED

Termin " żarówki LED " jest niepoprawny, bowiem źródła światła LED nie posiadają żarnika od którego słowo " żarówka " pochodzi. Tak czy inaczej, akceptując zwyczajowo przyjęty termin, mówiąc i pisząc " żarówki LED " mamy na myśli źródła światła wykorzystujące diodę elektroluminescencyjną LED jako emiter światła widzialnego. W naszej obszernej ofercie znajdują się żarówki LED oraz halogenowe od LUMENMAX - polskiego prekursora oświetlenia ogólnego opartego na diodach LED SMD. Przygotowaliśmy żarówki kolorowe, ściemnialne, RGB, dekoracyjne z pilotem oraz energooszczędne. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy, że mogą Państwo zaufać naszemu doświadczeniu i jakości wszystkich oferowanych przez nas źródeł światła.

Żarówki LED Dostępnych 119 produktów.

Podkategorie

 • Żarówki LED GU10

  Biorąc pod uwagę ilość sprzedanych w ciągu 15 ostatnich lat opraw i lamp dostosowanych do żarówek GU10, śmiało stwierdzić można, iż jest to dziś najpopularniejszy na świecie standard źródeł światła. Występujące niegdyś również w wersji 12-woltowej żarówki na trzonku GU10, dziś cieszą się popularnością głównie jako źródła światła zasilane bezpośrednim prądem sieciowym ~230 V AC. Ich przewagą nad 12-woltowymi żarówkami MR16/GU5.3 jest brak wymagań dotyczących dodatkowych zasilaczy czy transformatorów. W naszej ofercie źródła światła od LUMENMAX - prekursora technologii LED SMD w oświetleniu ogólnym.

  W naszym sklepie internetowym zakupić można również najtańsze w Europie jakościowe żarówki LED GU10 od ARCONA LIGHTING . W naszym sklepie do wyboru LED GU10 o średnicy reflektora 50 mm z zastosowanymi diodami LED SMD 2835, 3528, 5050, 3014, 5630, 5730, diodami LED Hi-Power 1W lub 3W, 5W i 10W, oraz diodami LED MCOB i LED COB. Posiadamy w ofercie żarówki LED GU10 z obudową szklaną, aluminiową, ceramiczną, oraz z tworzywa sztucznego. Do wyboru źródła światła LED GU10 wyposażone w przetworniki RC (z układem prostowniczym) lub w zaawansowane stabilizowane impulsowe przetwornice prądowe. Jak niemal w każdej kategorii naszych produktów dajemy klientowi do wyboru moc źródła światła, temperaturę barwową światła (CCT), oraz kąt stożka światła. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania profesjonalnego doradztwa dotyczącego wyboru źródeł światła LED.

 • Żarówki LED MR16

  Żarówkę MR16 (GU5.3) nazwać można „siostrą żarówki GU10”. Łączy ją z nią analogiczny kształt reflektora i najpopularniejsza średnica wynosząca ~50mm . W związku z tym, do dwóch wymienionych typów stosować można te same oprawy ( oczka ) sufitowe. Różnice polegają na innym rodzaju wtyku ( gniazda ), innej długości ( MR16 są z reguły krótsze ), oraz co najistotniejsze - inne źródło zasilania. Żarówki o trzonku MR16, w związku z nowelizacją przepisów, od wielu lat nie mogą być produkowane w standardzie 230V, są zatem zasilane prądem o napięciu 12V. Proponowane prze ULTRA-ELKETRO niskonapięciowe żarówki LED MR16 są szeroko stosowane głównie w pomieszczeniach o podwyższonym stopniu wilgotności ( ze względu na bezpieczeństwo przeciw porażeniowe ) jak np. łazienki. Popularnie stosuje się je również do oświetlenia każdego typu pomieszczeń, wystaw czy witryn sklepowych. Nasze MR16 oparte na diodach LED SMD lub LED Hi-Power, zaleca się zasilać ( podobnie jak taśmy LED ) zasilaczami 12V DC o stabilizowanym napięciu. Stanowczo odradzamy wykorzystywanie 12-woltowych zasilaczy halogenowych, które mogą doprowadzić do ich awarii.

 • Żarówki LED MR11

  Żarówki o standardzie MR11 to nic innego , jak miniatura żarówki MR16. Poza proporcjonalnie pomniejszonym w stosunku do MR16 trzonkiem, różnica między nimi polega również na mniejszej średnicy reflektora, która dla naszych LED MR11 wynosi 35mm.

 • Żarówki LED E14

  Żarówki z trzonkiem E14, inaczej zwanym „małym gwintem” są bardzo popularnym standardem o bardzo szerokim zastosowaniu. Gwint E14 występuje niemal we wszystkich typach lamp, t.j. w lampach stojących, kinkietach, lampach wiszących, żyrandolach, plafonach, czy lampkach nocnych. Ze względu na typ, nasze żarówki LED E14 dzielą się na żarówki świecące dookólnie( żarówki z kloszem świeczkowym typu 'candle' C30, C35, żarówki z kloszem okrągłym typu 'globe' G45, oraz z kloszem ozdobnym typu 'płomyk' ), a także żarówki świecące kierunkowo o reflektorze typu halogenowego ( JDR ). W naszych żarówkach stosujemy diody LED SMD 3528, 5050, 2835, 3014, 5630, diody LED COB, oraz żarnikowe diody LED w osłonie kryptonu – tzw. filament LED.

 • Żarówki LED E27

  Żarówki na tzw. „grubym gwincie” E27 mają bardzo szeroki zakres stosowania. To jeden z najpopularniejszych standardów źródeł światła. Wśród naszych LED E27 o mocach od 2 do 18W znaleźć można substytuty typowych dookólnie świecących żarówek wolframowych i halogenowych, oraz żarówki LED E27 o reflektorze typu halogenowego ( JDR ) . Stosujemy w nich diody LED SMD 5630, 5050, 3014, 2835, między innymi pochodzące od takich producentów jak LG, czy Samsung. W ofercie również zdalnie sterowana żarówka LED RGB ( wielokolorowa ), oraz modele współpracujące ze ściemniaczami prądowymi. W większości modeli zastosowano wewnętrzne zasilacze w postaci zaawansowanych przetwornic impulsowych ( CCD ) zapewniające płynne światło bez efektu migotania, długą żywotność, oraz ochronę modułu LED przed spadkami napięć i prądem udarowym. Znakomita większość modeli LED E27 posiada dobrze zaprojektowane układy biernego chłodzenia w postaci metalowych radiatorów.

 • Żarówki LED G9

  Proponowane przez ULTRA-ELEKTRO źródła światła LED G9 to profesjonalne substytuty ich żarnikowych odpowiedników. Do niedawna jeszcze niezbyt popularny standard trzonka G9 zaczął w ostatnich latach podbijać rynek europejski. Żarówki G9 znajdują zastosowanie w lampach wiszących i kinkietach. Oferowane przez nas G9 oparte są na diodach LED SMD 5050, 2835. Są to źródła światła świecące dookólnie, o szerokim kącie świecenia i zasilaniu 220-240V AC.

 • Żarówki LED G4

  Żarówki JC G4 to bardzo popularne źródła światła o niewielkich rozmiarach. W naszej ofercie dostępne modele LED G4 dzięki którym oszczędzić można nawet 9 - krotnie ilość zużytej energii elektrycznej względem żarnikowych JC G4! We wszystkich naszych LED G4 stosujemy diody LED SMD ( 2835 oraz 5050 ) High Brightness. Najpopularniejsze zastosowanie tych źródeł światła to oświetlenie meblowe, oświetlenie gablot , oświetlenie akwarystyczne, czy wolnostojące lampki z gniazdem G4 12V. Przy zakupie należy zwrócić uwagę, czy wymiary modelu LED odpowiadają instalowanej oprawie, w celu wydłużenia żywotności i polepszenia jakości światła zaleca się zastosowanie zasilacza 12V DC ze stabilizacją napięcia. Nasze LED G4 w odróżnieniu od żarnikowych JC G4 występują jedynie w wersji 12V. Do wybory klienta, w zależności od modelu, pozostawiamy emitowany kolor światła białego (temperaturę barwową - CCT), oraz kąt świecenia. Zdecydowanie odradzamy stosowanie LED G4 w piekarnikach i innych miejscach narażonych na działanie wysokich temperatur, lampkach biurkowych i innych, z zabudowanym na stałe transformatorem lub impulsowym zasilaczem halogenowym.

 • Żarówki LED R7s

  Żarówki LED z trzonkiem R7s to idealne zamienniki halogenowych wkładów żarnikowych do typowych reflektorów i naświetlaczy 220-240V AC. W naszej ofercie R7s LED o długości 118mm oraz 78mm.

 • Żarówki LED AR111/ES111 G53

  Sufitowe oprawy LED AR111 to bardzo popularne rozwiązanie w zastosowaniach publicznych i komercyjnych jak sklepy, galerie, czy pomieszczenia biurowe. Symbol opraw pochodzi od ich średnicy wynoszącej 111mm. Sufitowe oprawy AR111 występować mogą w formie lamp natynkowych lub wpuszczanych. Przez wiele lat stosowano w nich halogenowe źródła światła o zasilaniu 12-woltowym i raczej wąskim kącie rozsyłu światła. W naszym sklepie do nabycia żarówki LED AR111 o najpopularniejszym trzonku G53 oraz GU10 ( ES111). W zależności od zastosowanych w nich diodach LED, do wyboru klienta odpowiedni kąt emisji światła, oraz temperatura barwowa ( CCT ). AR111-120 G53 SMD charakteryzują się prostotą konstrukcji i niezawodnością, zaleca się stosować do nich zasilacze 12V DC ze stabilizacją napięcia. AR111-COB wyposażone są natomiast w wielozłączową diodę LED CREE M-CE, posiadają zintegrowany zasilacz LED i są gotowe do instalacji w oprawach AR111. Model ES111 z zastosowanymi diodami LED Hi-Power marki Bridgelux przeznaczony jest do pracy pod napięciem 220-240V AC, a więc nie wymaga zewnętrznego zasilacza. Może być stosowany w oprawach AR111, jak również w innych oprawach i lampach z gniazdem GU10.

 • Samochodowe żarówki LED

  W ofercie sklepu dostępne są wybrane typy żarówek LED z dziedziny motoryzacji. Specjalizujemy się w źródłach światła światła LED służących do samochodowego oświetlenia sygnalizacyjnego oraz iluminacji. W ofercie popularne modele oparte na trzonkach T10 służące jak oświetlenie tablic rejestracyjnych, kokpitów i zegarów, oraz wnętrz pojazdów. Żarówki LED BAY15D oraz BA9S posłużyć mogą ( w zależności od modelu samochodu ) jako źródła świateł pozycyjnych, kierunkowskazów, stopu, oraz oświetlenia wnętrza pojazdu. Wśród naszych samochodowych źródeł światła znaleźć można modele współpracujące z magistralą CANBUS. Wszystkie proponowane źródła światła oparte są na diodach LED SMD. Ciekawa ofertę stanowią lampy zewnętrzne – reflektory marki LUMENMAX oparte na 3-watowych diodach mocy Hi-Power o wąskim stożku emisji światła, z przeznaczeniem do montażu dachowego i na zderzakach pojazdów.

 • Świetlówki liniowe LED T8

  Wśród popularnych na dzisiejszym rynku świetlówek wyróżnić można ze względu na średnicę rur standardy T2, T4, T5, T8, T12. Ze względu na mocowanie ( trzonek ) rozróżnia się standardy G4.3, G5 oraz G13. Nasze substytuty świetlówek liniowych oparte są diodach LED SMD i występują w najpopularniejszym standardzie T8 / G13 o grubości rury wynoszącej 26mm. ULTRA-ELEKTRO proponuje długości świetlówek wynoszące 60, 120 oraz 150cm. Do wyboru klienta temperatura barwowa świetlówek LED: biały zimny, biały neutralny lub biały ciepły, natomiast wśród rodzajów kloszy istnieje wybór pomiędzy kloszem transparentnym, oszronionym lub mlecznym. 
  Stabilizowane prądowo i odpowiednio izolowane przetwornice zapewniają zgodność z normami CE EMC oraz CE LVD. Gwarantujemy płynny charakter światła bez efektu stroboskopowego charakterystycznego dla najtańszych rozwiązań T8 LED opartych na prymitywnym układzie prostowniczym. Nasze świetlówki LED SMD nie wymagają przeróbek typowych opraw - współpracują z dławikiem i zapłonnikiem ( tym niemniej w celu zmniejszenia poboru mocy zaleca się wykręcenie zapłonnika-startera). W proponowanych przez nas świetlówkach stosujemy wysokowydajne diody LED SMD 2835, SMD 3014 lub SMD 5630.

Wyświetlono 1 - 100 z 119 produktów

Nasze marki