Lampy i oprawy

Lampy i oprawy LED to bardzo obszerna kategoria obejmująca oświetlenie uniwersalne wykorzystujące wymienne źródła światła oraz oświetlenie ze zintegrowanymi diodami LED. W naszej ofercie ponad pięćset opraw oświetleniowych różnego zastosowania i różnego typu , od lamp ogrodowych, po latarki LED.

Lampy i oprawy Jest 34 produktów.

Podkategorie

  • Lampy i oprawy LED

    W tej obszernej kategorii produktów znaleźć można wszystkie lampy i oprawy wyposażone już w źródła światła - diody elektroluminescencyjne LED, zarówno z wymiennymi modułami LED, jak i z wymiennymi modułami LED. Wśród nich lampy i oprawy do zastosowania zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Znajdziecie tu Państwo lampy LED naścienne, sufitowe LED, dekoracyjne LED, naświetlacze LED, oświetlenie szynowe LED, lampy przemysłowe LED i inne z podziałem na podkategorie.

    Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych klientów, dlatego w tej kategorii przygotowaliśmy nowoczesne lampy LED, lampy sufitowe oraz z czujnikami ruchu. Wszystkie nasze oprawy oświetleniowe są przystosowane do ciągłej pracy nawet w wymagających warunkach. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami dostarczającymi komponenty do oświetlenia, co pozwala nam dostarczać solidnie wykonane i niezawodne lampy oraz oprawy LED.

  • Lampy i oprawy uniwersalne (bez LED)

    W niniejszej kategorii zgromadziliśmy wszystkie oprawy i lampy oświetleniowe nie wyposażone w moduły LED - oprawy uniwersalne. Wszystkie proponowane tutaj produkty można wyposażyć w wymienne źródła światła LED z naszej oferty. Zapraszamy do zakupu różnego typu lamp i opraw o zastosowaniu wewnętrznym oraz zewnętrznym

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Nasze marki

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć