Lampy i oprawy uniwersalne (bez LED)

W niniejszej kategorii zgromadziliśmy wszystkie oprawy i lampy oświetleniowe nie wyposażone w moduły LED - oprawy uniwersalne. Wszystkie proponowane tutaj produkty można wyposażyć w wymienne źródła światła LED z naszej oferty. Zapraszamy do zakupu różnego typu lamp i opraw o zastosowaniu wewnętrznym oraz zewnętrznym

Lampy i oprawy uniwersalne (bez LED) Dostępnych 319 produktów.

Podkategorie

 • Sufitowe oprawy punktowe

  W tej kategorii produktów znajdują się tzw. " oczka sufitowe " do żarówek halogenowych. Są to uniwersalne wpuszczane oprawy sufitowe ze szkła ( typu Morta i Jaspis ) lub metalu. Nasze sufitowe oprawy punktowe są przystosowane do instalacji źródeł światła na trzonku GU10, GU5.3 (MR16) ewentualnie E14 lub E27,  w znanym z halogenowych żarówek „reflektorkowych” standardzie JDR o średnicy reflektora wynoszącej ~50mm. Są one w pełni kompatybilne z proponowanymi przez nasz sklep żarówkami LED GU10 oraz MR16, jak również z żarówkami halogenowymi i kompaktowymi świetlówkami energooszczędnymi JDRE14 o zasilaniu sieciowym 220-240V AC, oraz 12V AC/DC. Niektóre z modeli zawierają w zestawie gniazdka MR16, w przypadku chęci użycia w nich żarówek GU10, zapraszamy do zakupu naszych gniazdek - oprawek ceramicznych GU10. W kategorii do nabycia również sufitowe wpuszczane oraz natynkowe oprawy punktowe do żarówek G4 (JC) 12V.

 • Uniwersalne lampy i oprawy wewnętrzne

  Uniwersalne lampy i oprawy znajda zastosowanie w każdym pomieszczeniu: domu, sklepie czy w biurze. Zasilane prądem sieciowym 230V~ gotowe są do instalacji typowych źródeł światła, lub zawierają je w zestawie. Zachęcamy do stosowania w nich ledowych odpowiedników żarówek E27, E14, G9, GU10. W ofercie szeroka gama plafonier ( plafonów ), różnych lamp ścienno-sufitowych, lamp wpuszczanych w sufit  ( downlight ) oraz lamp stojących.

 • Uniwersalne lampy i oprawy zewnętrzne

  W niniejszej kategorii do wyboru różnego rodzaju lampy i oprawy z podwyższonym stopniem ochrony IP oraz odpornością na korozję. Pretenduje je to do stosowania na zewnątrz oraz w miejscach o podwyższonej wilgotności powietrza, lub i dużym zapyleniu. W ofercie dostępne plafony hermetyczne, lampy i oprawy ogrodowe oraz lampy i oprawy elewacyjne. Stosuje się w nich popularne źródła światła na trzonkach E27, GU10. Zachęcamy do zastosowania w nich naszych źródeł światła LED!

 • Oprawy liniowe i rastrowe

  Nasze oprawy liniowe 230V AC LED są kompatybilne ze standardem świetlówek T8 G13 lub T5 G5. Proponujemy zamknięte oprawy natynkowe pyłoszczelne, oprawy rastrowe i oprawy podszafkowe w których stosujemy świetlówki typowe lub świetlówki LED ( w zależności od typu świetlówki LED może zaistnieć potrzeba usunięcie z opraw zapłonnika lub/i statecznika ).

Wyświetlono 1 - 100 z 319 produktów

Nasze marki