Sufitowe oprawy punktowe

W tej kategorii produktów znajdują się tzw. " oczka sufitowe " do żarówek halogenowych. Są to uniwersalne wpuszczane oprawy sufitowe ze szkła ( typu Morta i Jaspis ) lub metalu. Nasze sufitowe oprawy punktowe są przystosowane do instalacji źródeł światła na trzonku GU10, GU5.3 (MR16) ewentualnie E14 lub E27,  w znanym z halogenowych żarówek „reflektorkowych” standardzie JDR o średnicy reflektora wynoszącej ~50mm. Są one w pełni kompatybilne z proponowanymi przez nasz sklep żarówkami LED GU10 oraz MR16, jak również z żarówkami halogenowymi i kompaktowymi świetlówkami energooszczędnymi JDRE14 o zasilaniu sieciowym 220-240V AC, oraz 12V AC/DC. Niektóre z modeli zawierają w zestawie gniazdka MR16, w przypadku chęci użycia w nich żarówek GU10, zapraszamy do zakupu naszych gniazdek - oprawek ceramicznych GU10. W kategorii do nabycia również sufitowe wpuszczane oraz natynkowe oprawy punktowe do żarówek G4 (JC) 12V.

Sufitowe oprawy punktowe Jest 1 produkt.

Podkategorie

  • Oprawy punktowe szklane

    Szklane oprawy sufitowe to najlepsze rozwiązanie na oświetlenie punktowe do sufitów podwieszanych. Minimalistyczny design, ponadczasowy styl, odporność na korozje i niska cena to główne atuty opraw w których stosować można żarówki LED typu JDR o dowolnej mocy, o średnicy reflektora 50mm (PAR16) z trzonkami GU10 lub Mr16 . Aby skompletować taki  punkt świetlny potrzebujemy: oprawkę, żarówkę LED oraz ceramiczne gniazdko GU10 lub MR16.

  • Oprawy punktowe metalowe

    Metalowe oprawy sufitowe to najpopularniejsze rozwiązanie na oświetlenie punktowe do sufitów podwieszanych. Duży wybór wysokiej jakości opraw stalowych i aluminiowych  z regulacją kierunku świecenia oraz opraw stałych do nabycia w niniejszej kategorii. Należy w nich stosować żarówki LED typu JDR o dowolnej mocy, o średnicy reflektora 50mm (PAR16) z trzonkami GU10 lub Mr16 . Aby skompletować taki  punkt świetlny potrzebujemy: oprawkę, żarówkę LED oraz ceramiczne gniazdko GU10 lub MR16.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Nasze marki

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć