Uniwersalne lampy i oprawy wewnętrzne

Uniwersalne lampy i oprawy znajda zastosowanie w każdym pomieszczeniu: domu, sklepie czy w biurze. Zasilane prądem sieciowym 230V~ gotowe są do instalacji typowych źródeł światła, lub zawierają je w zestawie. Zachęcamy do stosowania w nich ledowych odpowiedników żarówek E27, E14, G9, GU10. W ofercie szeroka gama plafonier ( plafonów ), różnych lamp ścienno-sufitowych, lamp wpuszczanych w sufit  ( downlight ) oraz lamp stojących.

Uniwersalne lampy i oprawy wewnętrzne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Lampy ścienno-sufitowe

  Kategoria zawiera uniwersalne lampy ścienno sufitowe z zasilaniem 230-woltowym. Prezentowane tu kinkiety posiadają najszersze spektrum zastosowania spośród wszystkich naszych opraw oświetleniowych. Znajdą one zastosowanie w pomieszczeniach o różnym charakterze i przeznaczeniu. Zalecamy stosowanie w nich źródeł światła LED z naszej kolekcji.

 • Oprawy wpuszczane (downlight)

  Nasze uniwersalne oprawy wpuszczane typu downlight są doskonałym rozwiązaniem na oświetlenie pomieszczeń biurowych i sklepowych. Instalować je można w sufitach podwieszanych systemowych oraz gips-kartonowych. Ich niewątpliwym plusem jest możliwość stosowania w nich wymiennych źródeł światła LED na trzonku E27.

 • Plafoniery

  Plafoniery , czyli potocznie zwane plafony to oprawy oświetleniowe o bardzo szerokim zastosowaniu. Nadają się zarówno do montażu sufitowego jak i ściennego. Ich niepodważalnym atutem jest niewygórowana cena, różnorodność wyboru oraz możliwość stosowaniu w nich wymiennych źródeł światła LED z naszej kolekcji. ULTRA-ELEKTRO oferuje plafoniery marki HOROZ w najniższych cenach na rynku

 • Lampy stojące

  W niniejszej kategorii proponujemy lampy stołowe i biurkowe 230V AC kompatybilne ze źródłami światła LED dostępnymi w naszym sklepie.

 • Lampy wiszące

  W kategorii "Lampy wiszące" przedstawiamy rozwiązanie na sufitowe podwieszone oświetlenie pomieszczeń różnego typu. Wiszące lampy od ultra-elektro.pl stanowią klasyczny pomysł na oświetlenie ozdobne z wykorzystaniem wymiennych źródeł światła na różnych trzonkach. Można w nich instalować żarówki LED LUMENMAX o różnej mocy, kolorze i kącie rozsyłu światła. To ciągle jeden z najbardziej ekonomicznych rozwiązań oświetleniowych dla wnętrz.

Nasze marki

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć