System LIVOLO

System najnowszej generacji modułowych szklanych paneli dotykowych LIVOLO oferuje dowolną możliwość konfiguracji włączników, ściemniaczy, oraz gniazd. System LIVOLO oferuje funkcjonalność, dalece przekraczającą proste włączanie i wyłączanie.

wyszukany design LIVOLO   modułowa konstrukcja LIVOLO   bogactwo zastosowań LIVOLO

 • Szlachetny charakter hartowanego szkła mineralnego i najwyższa jakość wykonania doskonale podkreśla walory każdego wnętrza minimalistyczny styl dodaje dyskretnej elegancji

 •  Modułowa budowa ukazuje technologicznie zaawansowaną konstrukcję włącznika, od szklanego panelu, poprzez zaawansowaną elektronikę do niepalnej obudowy. Produkty LIVOLO przemawiają jakością na światowym poziomie

 • Praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji włączników i osprzętu LIVOLO Electric, zapewniają zaspokojenie najbardziej wysublimowanych oczekiwań względem funkcjonalności instalacji elektrycznej

zalety_livolo.png

System LIVOLO W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Panele i ramki szklane LIVOLO

  Oferujemy nowoczesne, bardzo wysokiej jakości dotykowe panele oraz różnorodne ramki szklane od znanego producenta LIVOLO. Doświadczona i ceniona na rynku marka dostarcza najlepsze możliwe rozwiązania technologiczne, które nie tylko pięknie się prezentują, ale przede wszystkim są wygodne w użytkowaniu oraz bardzo proste w montażu. Wszystkie włączniki dotykowe szklane można u nas zamawiać w konkurencyjnych cenach i z gwarancją ich szybkiej dostawy po zakupie.

  Włączniki dotykowe szklane

  W sprzedaży posiadamy różnorodne wersje naszych paneli, zarówno z pojedynczymi włącznikami, jak i wieloma znajdującymi się na jednej płytce. Poniższe panele od LIVOLO nie są oczywiście samymi włącznikami, a jedynie obudową dla nich. Przypominamy, że do poprawnego działania panelu niezbędny jest jeszcze elektroniczny wkład dotykowy, który również można zamówić w naszym sklepie. Stanowią onewięc zewnętrzną integralną część kompletu, do której zakupić należy w zależności od planowanej konfiguracji: wkład dotykowy lub/i wkład mechaniczny lub/i wybrany osprzęt. Do montażu kompletów w ścianie potrzebne będą puszki instalacyjne dostępne w sąsiedniej kategorii produktowej.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wyboru najlepszych dotykowych włączników szklanych, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

 • Wkłady dotykowe LIVOLO

  Prezentujemy Państwu najwyższej jakości, solidnie wykonane i niezawodne produkty chińskiej firmy Livolo, które na całym świecie cieszą się obecnie rosnącą popularnością. Oferowane w tej kategorii elektroniczne wkłady dotykowe LIVOLO są kompatybilne ze szklanymi panelami dotykowymi. Wykorzystując włączniki dotykowe, można znacząco poprawić wygodę korzystania w domu na przykład ze ściemniaczy światła i tym samym zwiększyć funkcjonalność włącznika, który pozwoli na dopasowanie jasności światła do konkretnych potrzeb.

  Włączniki dotykowe światła

  Przygotowaliśmy dla naszych Klientów naprawdę szeroki wybór rozwiązań, które można bez większego problemu dopasować do indywidualnych potrzeb. Pośród włączników dotykowych światła znajdą Państwo między innymi ściemniacze i włączniki dzwonkowe, krzyżowo-schodowe, roletowe (żaluzjowe) oraz szeroki wybór urządzeń z opcją sterowania za pomocą pilota.

  Jesteśmy przekonani o tym, że tak szeroka oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Niezależnie od wyboru konkretnego włącznika dotykowego można mieć zawsze pewność, że będzie to urządzenie oryginalne, a co za tym idzie solidne i niezawodne. Równocześnie możemy zagwarantować przystępny poziom cen, jak i bardzo szybką dostawę zamówionych produktów.

  UWAGA! Przypominamy, że wszystkie włączniki dotykowe stanowią wkłady specjalnych paneli ściennych. W tej kategorii sprzedajemy wyłącznie wkłady bez paneli.

 • Wkłady mechaniczne LIVOLO

  W tej kategorii produktowej nabyć można klasyczne mechaniczne wkłady włączników do systemu LIVOLO. Są one w pełni kompatybilne ze szklanymi ramkami LIVOLO .

 • Osprzęt LIVOLO

  Osprzęt systemu LIVOLO stanowią pasujące do szklanych systemowych ramek takie interfejsy jak: gniazda elektryczne, komputerowe, audio i wiele innych.

 • Piloty LIVOLO

  Dostępne w tej kategorii piloty pozwalają na zdalnie sterowanie kompatybilnymi włącznikami i ściemniaczami systemu LIVOLO.

 • Puszki LIVOLO

  Puszki instalacyjne do systemu LIVOLO pozwolą na dwa rodzaje montażu włączników LIVOLO: montaż podtynkowy oraz w ścianach pustych ( gips-kartonowych lub ściankach systemowych ).

Nasze marki

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć