Panele i ramki szklane LIVOLO

Oferujemy nowoczesne, bardzo wysokiej jakości dotykowe panele oraz różnorodne ramki szklane od znanego producenta LIVOLO. Doświadczona i ceniona na rynku marka dostarcza najlepsze możliwe rozwiązania technologiczne, które nie tylko pięknie się prezentują, ale przede wszystkim są wygodne w użytkowaniu oraz bardzo proste w montażu. Wszystkie włączniki dotykowe szklane można u nas zamawiać w konkurencyjnych cenach i z gwarancją ich szybkiej dostawy po zakupie.

Włączniki dotykowe szklane

W sprzedaży posiadamy różnorodne wersje naszych paneli, zarówno z pojedynczymi włącznikami, jak i wieloma znajdującymi się na jednej płytce. Poniższe panele od LIVOLO nie są oczywiście samymi włącznikami, a jedynie obudową dla nich. Przypominamy, że do poprawnego działania panelu niezbędny jest jeszcze elektroniczny wkład dotykowy, który również można zamówić w naszym sklepie. Stanowią onewięc zewnętrzną integralną część kompletu, do której zakupić należy w zależności od planowanej konfiguracji: wkład dotykowy lub/i wkład mechaniczny lub/i wybrany osprzęt. Do montażu kompletów w ścianie potrzebne będą puszki instalacyjne dostępne w sąsiedniej kategorii produktowej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wyboru najlepszych dotykowych włączników szklanych, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz