Złączka elektryczna zaciskowa do przewodów 1- 2.5mm2

Lumenmax

0,23 zł (brutto)

Przyjmujemy również zamówienia telefoniczne: +48 882 520 045

Szybkozłączka typu 'close-end' do przewodów elektrycznych

Maksymalne zasilanie: 250V AC

Dedykowane pole przekroju przewodu: 1 - 2.5mm2

Materiał: Poliamyd (Nylon), stop aluminium

Wymiary: 18.1 x 5.1mm, średnica zewnętrzna tulei 3.3mm

Zakres temperatury pracy: od  -55°C do 105°C

 

Złączki do przewodów typu 'close-end" to najszybszy, pewny i bezpieczny sposób połączenia przewodów elektrycznych. Mechaniczny (np kombinerkami) zacisk aluminiowej tulei po wprowadzeniu końcówek łączonych przewodów gwarantuje trwałość połączenia a izolacja nylonowa zapewnia jego bezpieczeństwo.

Michał Szafrański, blog "Jak oszczędzać pieniądze?"- znany bloger, laureat konkursu "Blog Roku" (najlepszy blog w kategorii "Profesjonalne i firmowe" oraz pierwsze wyróżnienie w głównym konkursie):

"Z produktów tej firmy korzystam od ponad roku i jak na razie ani jeden z nich nie uległ awarii i jestem z nich zadowolony. [..] trzeba dodać, że nie są to produkty najtańsze. Z mojej perspektywy stanowią dobry kompromis pomiędzy jakością i ceną."

Wiarygodne i niezależne testy produktów Lumenmax Polska na blogu Pana Michała w artykule Oświetlenie led - prawdy i mity »

30 products in category:

Nasze marki

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć