Lista produktów wg marki Ledlumen

Jedną ze znanych polskich marek specjalizujących się w produkcji najwyższej jakości produktów wykorzystujących nowoczesną technologię LED jest firma LEDLUMEN, której żarówki i świetlówki posiadamy w ofercie naszego sklepu internetowego. Wyroby tego producenta stanowią odpowiedź na coraz większą popularność rozwiązań energooszczędnych i są dedykowane wszystkim, którzy chcą oszczędzać w ten sposób. Stosując innowacyjne żarówki LED, dodatkowo można przyczynić się do ograniczenia nawet dziesięciokrotnie emisji dwutlenku węgla, który powstaje podczas produkcji prądu.

Produkty sygnowane logo LEDLUMEN to przede wszystkim bogaty wybór wysokiej jakości żarówek i świetlówek, mogących stanowić doskonały zamiennik tradycyjnych źródeł światła takich jak lampy halogenowe czy świetlówki liniowe i kompaktowe. W zakres oferty firmy wchodzą między innymi energooszczędne świetlówki posiadające przetwornicę prądową CCD, a także żarówki LED z diodami, wykonane w technologii SMD. Wyroby tej marki doskonale nadają się nie tylko do oświetlania domów i mieszkań. Mogą być także stosowane w biurach, restauracjach, hotelach oraz w wielu innych obiektach użyteczności publicznej, pełniąc swoją funkcję zarówno jako oświetlenie wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Misją marki LEDLUMEN od samego początku działalności na rynku było dostarczanie klientom najwyższej klasy produktów oświetleniowych bazujących na nowoczesnej technologii LED, dostępnych w szerokiej gamie modeli oraz w przystępnej cenie. Wszystkie wyroby tego producenta zostały wykonane przy wykorzystaniu wysokiej jakości komponentów i spełniają wszelkie niezbędne normy polskie oraz międzynarodowe.

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz