Lista produktów wg marki Lumenmax

Spółka LUMENMAX, która jest przedsiębiorstwem opartym wyłącznie na polskim kapitale, jest producentem oraz dostawcą najwyższej jakości opraw oświetleniowych bazujących na opatentowanej technologii LED. Firma funkcjonuje na rynku od 2009 roku, specjalizując się w produkcji energooszczędnych żarówek, taśm, naświetlaczy oraz lamp. Do ich wytwarzania używa wyłącznie najwyższej jakości komponentów sprawdzonych producentów, dzięki czemu oferowane wyroby odznaczają się nie tylko solidnymi konstrukcjami, ale także wyjątkowo wysoką żywotnością, która wynosi nawet do 50 000 godzin. A co ważne, na długość ich działania nie ma wpływu częste włączanie i wyłączanie.

W asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć szeroki wybór produktów sygnowanych logo LUMENMAX, wśród których znajdują się między innymi taśmy LED sprzedawane na metry bieżące, żarówki o zróżnicowanej mocy świetlnej, o stopniu szczelności IP 44, a także energooszczędne świetlówki liniowe, wyróżniające się dużą skutecznością świetlną, doskonale sprawdzając się jako oświetlenie biur, magazynów, obiektów handlowych, sklepów itp. Oferowane wyroby emitują jednorodne światło w pełnym widzialnym spektrum.

Wyznaczając trendy w środowisku branżowym, na przestrzeni kilku ostatnich lat firma LUMENMAX wprowadziła na rynek wiele nowatorskich opraw oświetleniowych oraz źródeł światła LED, pozyskując tym samym setki stałych klientów. To, co wyróżnia produkty tej marki to przede wszystkim synergia wysokiej skuteczności świetlnej, długa żywotność oraz przystępna cena.

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz