Lista produktów wg marki Horoz Electric

W asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy bogaty wybór wysokiej jakości produktów oświetleniowych i elektrycznych marki HOROZ Electric, firmy obecnej na światowym rynku od wielu lat. Tworzone przez nią wyroby odznaczają się solidnymi konstrukcjami oraz niezawodnym działaniem, doskonale sprawdzając się zarówno jako oświetlenie wnętrz prywatnych, jak i różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Projektując każdy z elementów oświetlenia, firma korzysta z najnowocześniejszych osiągnięć nauki oraz z innowacyjnej technologii LED.

W zakres oferty marki HOROZ Electric wchodzą między innymi wychylne oprawy sufitowe wykonane z odlewu stopu aluminium, które nie tylko doskonale rozświetlają pomieszczenia, ale także dodają im niebanalnego charakteru, plafoniery z trwałych i wytrzymałych tworzyw sztucznych dostępne w szerokiej gamie atrakcyjnych wzorów, a także niezwykle elastyczne węże świetlne LED, które znakomicie nadają się do aranżacji różnego rodzaju wnętrz. Firma jest ponadto producentem dekoracyjnych żarówek LED dostępnych w bogatej gamie kolorystycznej, które mogą być z powodzeniem stosowane nie tylko w mieszkaniach i domach, ale także w klubach, pubach, restauracjach itp.

Oferta firmy HOROZ Electric to także duży wybór wysokiej jakości akcesoriów elektrycznych takich jak zaślepki do węży LED, opaski zaciskowe, złączki elektryczne, łączniki do szynoprzewodów oraz wzmacniacze do taśm. Wszystkie produkty stanowią rozwiązania dopasowane do najwyższych standardów i spełniają wszelkie polskie oraz międzynarodowe normy.

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz