Lista produktów wg marki Strühm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukującym najwyższej jakości funkcjonalnych i zarazem oryginalnie prezentujących się produktów do oświetlania wnętrz, ofertę naszego sklepu internetowego wzbogaciliśmy o szeroki wybór wyrobów marki Struhm. Są to lampy, hermetyczne plafoniery, oprawy elewacyjne, a także żarówki LED, które cechują się nie tylko solidnymi konstrukcjami, ale także ciekawym wzornictwem, doskonale wkomponowując się w stylistykę zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Produkty sygnowane logo Struhm powstają przy uwzględnieniu najnowocześniejszych trendów z branży oświetleniowej, a dzięki temu, że do ich produkcji są używane wyłącznie starannie wyselekcjonowane komponenty, stanowią rozwiązania odznaczające się niezawodnością działania, dobrymi parametrami użytkowymi oraz oryginalnym charakterem. W zakres asortymentu marki wchodzą między innymi nowoczesne lampy stołowe i biurowe, wykonane ze stali nierdzewnej i tkanin wzmacnianych tworzywem, oprawy plafonowe i punktowo-sufitowe, a także hermetyczne plafoniery o stopniu szczelności IP 54, które zapewniają ochronę przed kurzem oraz bryzgami wody. Dopełnieniem oferty producenta są żarówki LED, dostępne zarówno w barwie ciepłej, jak i zimnej.

Wszystkie proponowane w naszym sklepie wyroby firmy Struhm to produkty stanowiące doskonałe połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym wzornictwem, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Produkty tej marki doskonale sprawdzają się zarówno jako oświetlenie wnętrz prywatnych, jak i biurowych, magazynowych oraz użyteczności publicznej.

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz