Opinie o Nas

Tworzywo PLA 1.75mm - filament do druku 3D

Ultra-elektro

0,45 zł (z VAT)

-0,10 zł

0,55 zł z VAT

Przyjmujemy również zamówienia telefoniczne: +48 882 520 045

cena :  0,45zł/mb

Genialnej jakości tworzywo (żyłki) drukujące  PLA  to "wkłady" do długopisów i drukarek 3D. Gwarantujemy stabilność wymiarów, zapewniającą najwyższą jakość wydruku. Idealne do urządzeń drukujących, w tym do naszych modeli piór-długopisów 3D: V1-UE, V3-UE, oraz V4-UE.

PLA (Polilaktyd) jest polimerem z grupy poliestrów alifatycznych. Wytwarzany z surowców naturalnych jak np. mączka kukurydziana, jest w pełni biodegradowalny. Posiada podobne właściwości do  ABS, przy niższej temperaturze topnienia, lecz jest nieznacznie bardziej kruchy. Tworzywo PLA jest niemal bezwonne w czasie drukowania

 

PARAMETRY:


punkt topnienia (w zależności od koloru): 180-220° C
średnica: 1.75mm
tolerancja: ±0.05mm
powierzchnia: matowa
kraj pochodzenia: Polska

Michał Szafrański, blog "Jak oszczędzać pieniądze?"- znany bloger, laureat konkursu "Blog Roku" (najlepszy blog w kategorii "Profesjonalne i firmowe" oraz pierwsze wyróżnienie w głównym konkursie):

"Z produktów tej firmy korzystam od ponad roku i jak na razie ani jeden z nich nie uległ awarii i jestem z nich zadowolony. [..] trzeba dodać, że nie są to produkty najtańsze. Z mojej perspektywy stanowią dobry kompromis pomiędzy jakością i ceną."

Wiarygodne i niezależne testy produktów Lumenmax Polska na blogu Pana Michała w artykule Oświetlenie led - prawdy i mity »

1 innych produktów w tej kategorii

Nasze marki