Lampki Choinkowe 200 LED białe ciepłe na Roztwór Soli

Ultra-elektro

5904720021527-3

99,99 zł (brutto)

-15,00 zł

114,99 zł brutto

Niedostępny

Przyjmujemy również zamówienia telefoniczne: +48 882 520 045

Ozdobne lampki choinkowe 200 LED to doskonała propozycja, by efektownie udekorować świąteczne drzewko bez konieczności wykorzystywania energii elektrycznej. Tego typu oświetlenie jest nie tylko ekonomiczne, ale również bezpieczne dla otoczenia. Wykorzystując proces elektrolizy chemicznej, a więc oddziaływanie zwykłej soli kuchennej rozpuszczonej w wodzie na rdzeń magnezowy umożliwiamy powstanie wodorotlenku magnezu i w rezultacie zasilanie dla lampek choinkowych LED 200.

 

LAMPKI LED NIE WYMAGAJĄCE PODŁĄCZENIA DO GNIAZDKA ELEKTRYCZNEGO I DZIAŁAJĄCE BEZ JAKIEJKOLWIEK BATERII !!!
Bez zasilania - nie wierzysz? - PRZEKONAJ SIĘ SAM!
Wystarczy woda i sól kuchenna!
PERPETUM MOBILE?

Otóż nie! Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta, opiera się na procesie elektrolizy chemicznej - oddziaływaniu soli kuchennej (NaCL) rozpuszczonej w wodzie z magnezowym rdzeniem, w wyniku czego powstaje wodorotlenek magnezu (popularny składnik chemiczny produktów żywnościowych, występuje np. w paście do zębów czy w kakao i czekoladzie). To dzisiaj najbardziej ekonomiczna, bezpieczna i ekologiczna koncepcja na ozdobne oświetlenie LED na świecie!

 

 SPECYFIKACJA

Wymiary urządzenia: 89mm x 72mm x 196mm
Waga urządzenia: 220g
Programy: Włącz (świecenie stałe) > iluminacja (automatyczna zmiana programów) > Wyłącz

Diody LED: 200 szt
Długość sznura: 22m

Pojemność zbiornika: 300ml
Temperatura pracy: -15*C ~ +55*C
Napięcie wyjściowe: 3V DC, <100mA
Czas pracy: ok. 25 dni, następnie konieczna wymiana magnezowego wkładu.

Eksploatacja: wymiana wody z solą wymagana co 5-7 dni

Zgodność z normami: CE, RoHS

 

Do urządzenia dołączana jest szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim!

 
     
WW       
lampki jednobarwne: białe ciepłe 3000K

Aż 200 lampek LED na długości 20m (co 10cm) + 2 metry bez LED na początku instalacji!

 

SKŁAD ZESTAWUDlaczego warto posiadać światełka solne LED?

BEZPIECZEŃSTWO - światełka mogą być włączone całą dobę, bez przerwy. Działają dzięki niskiemu napięciu 3V. Nie nagrzewają się i nie są podłączone do sieci elektrycznej, co eliminuje zagrożenie pożarowe i zagrożenie porażenia prądem. W wyniku cenowego wyścigu wśród importerów konwencjonalnego oświetlenia świątecznego/choinkowego/ozdobnego na rynek trafiają produkty niezgodne z normami. Wskutek oszczędności w produkcji, kable i wtyczki posiadają niebezpiecznie małe przekroje i niewystarczającą izolację dla stosowanego napięcia sieciowego (230V AC), stanowiąc prawdziwe zagrożenie dla użytkownika. Pamiętajmy, że sieciowy przemienny prąd elektryczny o napięciu 230 voltów jest w stanie zabić nawet Słonia Afrykańskiego... Po zakupie naszych solnych lampek LED, wychodząc z domu nie już będziesz musiał się martwić, że nie wyłączyłeś światełek świątecznych i nie będziesz musiał obawiać się, kiedy Twoje pociechy będą harcować w pobliżu kolorowego oświetlenia świątecznego!

OSZCZĘDNOŚĆ - Oszczędzaj czas i pieniądze! Nie musisz ciągle włączać i wyłączać iluminacji świątecznych oraz martwić się o zużycie energii elektrycznej! Nie musisz kupować zbędnych przedłużaczy! Zestaw zawiera ekologiczny wkład magnezowy starczający na ok 25 dni CIĄGŁEGO ŚWIECENIA. Każdy kolejny MIESIĄC CIĄGŁEGO ŚWIECENIA będzie Cię kosztował tylko kilka złotych (cena wkładu magnezowego). Eksploatacja urządzenia polega TYLKO na wymianie wody z solą co ok. 7 dni!

WYGODA - Nie męcz się - nie myśl o tym gdzie masz najbliższe gniazdko elektryczne. Nie musisz myśleć też o przedłużaczach: "czy mi tam sięgnie", "czy nadaje się do stosowania na zewnątrz", "czy jest w piwnicy, czy w pawlaczu? "... Zapomnij o przedłużaczach, które często nieestetycznie wyglądają, plączą się i narażają Cię na potknięcia, często stanowiąc też niebezpieczny element "sielankowej" instalacji świetlnej...

INNOWACJA - Lampki które świecą bez zużycia prądu na pewno wprawią w osłupienie Twoich sąsiadów, możesz zainstalować je w dowolnym miejscu, gdzie zasilanie konwencjonalne jest nieopłacalne lub zupełnie niemożliwe!BARDZO SZEROKIE ZASTOSOWANIE:

-oświetlenie choinkowe
-oświetlenie ogrodowe
-oświetlenie domowe wewnętrzne
-oświetlenie witryn sklepowych i wystaw
-oświetlenie ogrodzeń
-oświetlenie fasad
-ozdobne oświetlenie mobilne (np. halloween)

 

  

    


CIEKAWOSTKI

1)LAMPKI ŚWIECĄ TAK SAMO JAK ICH ODPOWIEDNIKI ZASILANE PRĄDEM SIECIOWYM 23OV AC!
2)LAMPKI SĄ ODPORNE NA CZYNNIKI ATMOSFERYCZNE (IP67), DO STOSOWANIA WE WNĘTRZACH JAK I NA ZEWNĄTRZ
3)INSTALACJA NIE GROZI PRZEBICIEM CZY ZWARCIEM

Michał Szafrański, blog "Jak oszczędzać pieniądze?"- znany bloger, laureat konkursu "Blog Roku" (najlepszy blog w kategorii "Profesjonalne i firmowe" oraz pierwsze wyróżnienie w głównym konkursie):

"Z produktów tej firmy korzystam od ponad roku i jak na razie ani jeden z nich nie uległ awarii i jestem z nich zadowolony. [..] trzeba dodać, że nie są to produkty najtańsze. Z mojej perspektywy stanowią dobry kompromis pomiędzy jakością i ceną."

Wiarygodne i niezależne testy produktów Lumenmax Polska na blogu Pana Michała w artykule Oświetlenie led - prawdy i mity »

Nasze marki